5 powodów, dla których sesja zdjęciowa w plenerze jest dla Ciebie!


Wiosna to czas, gdy wszystko kwitnie, jest to również początek sezonu sesji zdjęciowych w plenerze.

Zwiewne sukienki, słomiane kapelusze, wianki, styl rustykalny – Jak znalazł! Suknia księżniczki z ozdobna biżuterią, na tle zamku – dlaczego nie? Ciemna, gotycka suknia i glany? A może po prostu, niech będzie to Twój wyjątkowy styl?

Jaką masz wizję swojej sesji fotograficznej w plenerze w sezonie wiosna-lato?Dziś przedstawiamy 5 powodów, dla których warto wyruszyć w miasto lub na łąki/lasy, po swoje profesjonalne i naturalne zdjęcia!

1. Jesteś najpiękniejsza, tylko się tym pochwal!

Odkładamy drobne przyjemności na potem, tymczasem, to najlepszy czas, żeby zaszaleć! Oderwać się na chwilę od codzienności, żeby pozwolić sobie na chwilę relaksu. Sesja w plenerze zupełnie nie jest męcząca: to czas zabawy, uśmiechu, wspólnej przechadzki z fotografem. To czas, w którym możesz pokazać przed obiektywem wszystkie swoje wdzięki i poczuć się jak rasowa modelka oraz uwiecznić swój urok w obiektywie aparatu!

2. Niech kobiety Ci zazdroszczą, a mężczyźni Cię podziwiają.

W zasadzie dlaczego nie? Sesja w plenerze to świetny sposób, żeby się pokazać z jak najlepszej strony – przypomina trochę make-up no make-up: niby zupełnie naturalnie i bez cienia sztuczności, a tak naprawdę wszystko jest dobrze zaaranżowane i nastawione na efekt. Taką naturalną sesją możesz pokazać, że niczego nie musisz udawać, by wzbudzać podziw.

3. To tańsze niż sesja w studio i pozwala na łatwą zmianę scenerii.

Po prostu, odpada koszt wynajmu studio, przez co ta inwestycja w siebie jest tańsza. Sesja zdjęciowa w plenerze trwa zazwyczaj od 40 minut do 1,5 godziny, zależnie od tego ile razy się przebieramy (licząc bez wizażu, z wizażem dodatkową godzinę). Wynajmując studio fotograficzne na dwie godziny, płacimy zazwyczaj ok. 50-100 zł. Tymczasem, można równie dobrą (a nawet lepszą) sesję fotograficzną zorganizować w plenerze, w naturalnym świetle dnia!

4. Zwiedzisz ciekawe miejsca w Warszawie i okolicach, w których mogłaś nie być od dawna!

Czy byłaś np. w Parku Skaryszewskim, kiedy rozkwitał wiosną? A może wiele czasu upłynęło odkąd spacerowałaś po malowniczej Starówce? Chciałabyś wybrać się do Lasku Bielańskiego, aby poczuć się jak na wczasach? Przypominasz sobie miejsca, które zawsze chciałaś zwiedzić, ale nigdy nie nadarzyła się ku temu okazja? Nie ma lepszej sposobności niż sesja zdjęciowa w plenerze, aby wybrać się na mała wycieczkę! A może jest jakieś szczególne miejsce, gdzie chciałabyś mieć zdjęcie? To Twoja szansa!

5. Myślisz nad karierą modelki/aktorki/hostessy, więc same zdjęcia w studio lub selfie nie wystarczą.

Ciekawe portfolio modelingowe powinno składać się z różnorodnych zdjęć. Tak jak aktor jest interesujący, gdy potrafi zagrać skrajnie różne emocje, tak modelka jest interesująca, gdy odnajduje się w zupełnie różnych warunkach i stylizacjach. Sesja zdjęciowa w plenerze pokaże Cię z perspektywy, której nie odda sesja zdjęciowa w studio, selfie, czy też amatorsko zrobione smartfonem zdjęcie. Aby zrobić pierwsze dobre wrażenie, potrzeba profesjonalnego podejścia i doświadczenia fotografa oraz Twojego zaangażowania, nie bój się więc tej inwestycji.


Zdecydowana na sesję zdjęciową w plenerze?

Poznaj naszą ofertę!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments