SESJA ZDJĘCIOWA NA PREZENT WARSZAWA I OKOLICE

Bliska Ci osoba obchodzi niedługo urodziny?

Zbliża się rocznica Waszego związku?

Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku – właśnie znalazłeś!

Profesjonalna sesja zdjęciowa na prezent to coś, o czym marzy prawie każda kobieta!

 

Dlaczego Twoja ukochana, przyjaciółka, córka, siostra, mama i każda inna bliska Ci osoba płci pięknej będzie zadowolona z takiego prezentu?

  1. Dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej w prezencie może nabrać pewności siebie i zobaczyć się ze swojej najbardziej kobiecej strony.
  2. Może przy okazji dowiedzieć się czegoś o sobie – w czym jej do twarzy, który profil ma lepszy, co najbardziej jej się w sobie podoba, itp.
  3. Taka sesja zdjęciowa na prezent to odskocznia od codzienności i jej problemów, a przy okazji czas spędzony w babskim gronie i ciepłej atmosferze.

SESJA ZDJĘCIOWA PREZENT

Sesja zdjęciowa na prezent może odbyć się w studio, w plenerze lub w innym dowolnie wybranym miejscu. Na życzenie na sesji może być obecna również wizażystka, która zadba o piękny makijaż.

W naszym studio w Jadwisinie (gmina Serock, 30 km od Warszawy) na osobę obdarowywaną czeka wielkie łóżko z boho makramą i trawami pampasowymi, kanapa w liściaste motywy z girlandą zieleni nad nią oraz szara ściana i fotele rattanowe. Posiadamy także specjalną szklarnię do sesji zdjęciowych, która łączy w sobie cechy pleneru i studio, a jej wystrój jest zmienny zależnie od pory roku.

Pozwól nam wyczarować coś dla Niej i oczarować Was oboje efektami. 😉

VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ WARSZAWA

Dla chętnych przekazujemy elegancki voucher na sesję zdjęciową w prezencie, który można wręczyć osobie obdarowywanej. Voucher na sesję zdjęciową można odebrać osobiście u nas w studio w Jadwisinie lub możemy go wysłać w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku.

 

sesja zdjęciowa na prezent Warszawa