6 powodów, dla których każda z nas powinna zrobić sobie sesję buduarową


buduarowa sesja zdjeciowa kobieca

 

Zastanawiasz się, czy sesja buduarowa jest dla Ciebie? Ten post pomoże Ci podjąć decyzję!

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest sesja buduarowa?

My rozumiemy ją jako sesję kobiecą, która ma wydobyć z nas najlepsze atuty, podkreślić kobiecość, seksowność. Może to być sesja zdjęciowa, na której pozujesz w zmysłowej bieliźnie, pończochach, jeśli masz odwagę to skuś się też na akty, czy półakty. Sesja fotograficzna może mieć miejsce w wynajętym wnętrzu, np. pokoju hotelowym, własnym mieszkaniu, a także w studio zdjęciowym (przy odpowiednim przystosowaniu go na tą okazję ;)). Niezależnie od tego, gdzie się odbywa i jak może wyglądać taka buduarowa sesja zdjęciowa, możesz zadać pytanie: „ Po co mi w ogóle taka sesja?”.

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy krótką listę najważniejszych powodów, dla których warto zrobić sobie takie zmysłowe, kobiece zdjęcia:

1. Sesje buduarowe są sexy i pozwalają Tobie poczuć się sexy w swojej własnej skórze.

2. Dzięki sesji buduarowej możesz nabrać większej pewności siebie, pokazując się ze swojej najbardziej kobiecej strony.

3. Możesz przy okazji dowiedzieć się czegoś o sobie – w jakiej bieliźnie Ci najlepiej, co Ci się samej w sobie najbardziej podoba, itp. 😉

4. Jest to świetny prezent dla Ciebie, jak i dla Twojego partnera – bardzo osobisty, czasem wręcz intymny, ale praktycznie zawsze trafiony w 10 (nie znam faceta, który nie ucieszyłby się ze zdjęć swojej ukochanej w seksownej bieliźnie czy bez :P).

5. Podczas sesji zdjęciowej możesz myśleć (a nawet powinnaś ;)) tylko o sobie, nie zawracając sobie głowy problemami dnia codziennego, jest to świetny sposób na relaks i stworzenie czasu przeznaczonego tylko dla siebie.

6. Przy okazji możesz spędzić czas w babskim towarzystwie i ciepłej atmosferze. 😉 Dla nieśmiałych proponuję namówić na sesję także swoją najlepszą przyjaciółkę, która doda otuchy, ale też sama skusi się na pozowanie (oczywiście, oddzielnie). 😉

To jak? Skusisz się i sprawisz sobie tą małą przyjemność? 😉


Podoba Ci się ten pomysł?
Poznaj naszą ofertę sesji buduarowych!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments