Przepis na kobiecą sesję zdjęciową w plenerze


Śpiew ptaków, kwitnące drzewa – przyroda już prawie na dobre obudziła się z zimowego snu. 🙂 Wiosenna, romantyczna, kobieca sesja zdjęciowa w plenerze to propozycja dla Ciebie, jeśli także masz już dość szarości, zimna i nudy!

Co ze sobą wziąć na kobiecą sesję zdjęciową? Jak się przygotować do zdjęć kobiecych?

Przede wszystkim weź ze sobą uśmiech i dobry humor. 😉
Oprócz tego, świetne będą ubrania, w których czujesz się dobrze, kobieco, a przy tym w miarę wygodnie, na przykład zwiewne sukienki w jasnych odcieniach (biel, pastele, itp.), czy zestawy takie jak bluzki ze zwiewnych materiałów + szorty (mogą też być dopasowane dżinsy lub spódnica :)). Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sesja była mniej niewinna, z sexy nutką – w tym przypadku można wybrać także kolory takie jak np. czerwień.
W klimacie są też wszelkie kokardki, koronki, podkolanówki, wianki, czy inne dodatki kwiatowe oraz wszelka biżuteria.
Makijaż nie powinien być zbyt wyzywający, ma przede wszystkim podkreślać Twoje naturalne piękno i dodawać świeżości całemu wizerunkowi, chyba, że wybierzesz wersję bardziej seksowną. 😉

Gdzie zrobić kobiecą sesję zdjęciową w plenerze?

Jako miejsce do delikatnej, kobiecej sesji zdjęciowej sprawdzą się wszelkie parki, leśne polany, łąki. Dobre tło mogą stanowić też drewniane ściany budynków, czy miejsca położone nad wodą (plaża i nie tylko).


Jesteś zainteresowana kobiecą sesją plenerową?

Zobacz naszą ofertę sesji kobiecych!

portretowa sesja zdjęciowa warszawa
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments